NOVINKY

arr3OtevřenoOd 27/4 2020 máme otevřeno.  Vstup prosím jen s ochranou nosu a úst. Vstupujte... arr3Bessaker 2020Přinašíme Vám termíny do Norska na Bessaker na rok 2020. 1) 22/4 - 4/5. 2020 Bessaker 2) 18/8 -... arr3Sezóna lovu dravcůSezóna lovu dravců je v plném proudu! Přijďte si k nám vybrat nové přívlačové nástrahy od značek... arr3Rybaření na jižní Moravě  Ptáte se, kam na ryby na jižní Moravě? Poradíme vám ty nejznámější lokality, které se... arr3Akce listopad - vybavte se na moře!!!!!Akce Akce !!! Po celý listopad bude probíhat posezoní SLEVA 20% na veškerý mořský...

KONTAKTY

Rybářské potřeby HALIBUT
Pekařská 56
60200 BRNO
tel: +420 732 336 401
uhalibuta@seznam.cz
Otevírací doba:
Po-Pá 9:00-16:00

Partneři

Komunitní web o rybaření v ČR


RYBOLOV V NORSKU » I. Příprava na cestu
Kapitola I: Příprava na cestu

Příjezd - Bessaker, Norsko

Příprava na severskou rybářskou výpravu by měla být obzvláště pečlivá a důkladná. Nikdo by si přece nechtěl pokazit svoji toužebně očekávanou dovolenou tím, že nebude moci rybařit, neboť některé rybářské potřeby zapomněl doma či vzal si náčiní nevhodné pro mořský rybolov, nebo že se vybavil nedostatečným oblečením do svérázného norského počasí. Pravda, řadu věcí si můžeme v Norsku zakoupit, ovšem zapomenutá věc je zde nikoliv dvakrát, nýbrž některá i pětkrát dražší.

Domníváme se, že nejvhodnějším doporučením je předložit Vám seznam věcí, které zcela určitě nebo pravděpodobně budete v Norsku potřebovat. Rozhodli jsme se věci zařadit do čtyř kategorií. Předně se jedná o rybářské náčiní. V této kapitole se ovšem nebudeme zabývat tím, jaké značky prutů či vláčecích nástrah jsou pro mořský rybolov nejvhodnější, k tomu se vrátíme ve speciální části publikace. Další skupinou v našem přehledu je oblečení a věci osobní potřeby, třetí samostatnou kategorií jsou pak nezbytně nutné věci užitkové. Do poslední skupiny bychom mohli zařadit potraviny, ale i o těch se zmíníme v samostatné kapitole pojednávající o rybářské kuchyni.

Podkapitoly

Podkapitola I.I.: Rybářské náčiní a ostatní rybářské potřeby

Podkapitola I.II.: Oblečení a věci osobní potřeby

Podkapitola I.III.: Věci užitkové


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ