NOVINKY

arr3OtevřenoOd 27/4 2020 máme otevřeno.  Vstup prosím jen s ochranou nosu a úst. Vstupujte... arr3Bessaker 2020Přinašíme Vám termíny do Norska na Bessaker na rok 2020. 1) 22/4 - 4/5. 2020 Bessaker 2) 18/8 -... arr3Sezóna lovu dravcůSezóna lovu dravců je v plném proudu! Přijďte si k nám vybrat nové přívlačové nástrahy od značek... arr3Rybaření na jižní Moravě  Ptáte se, kam na ryby na jižní Moravě? Poradíme vám ty nejznámější lokality, které se... arr3Akce listopad - vybavte se na moře!!!!!Akce Akce !!! Po celý listopad bude probíhat posezoní SLEVA 20% na veškerý mořský...

KONTAKTY

Rybářské potřeby HALIBUT
Pekařská 56
60200 BRNO
tel: +420 732 336 401
uhalibuta@seznam.cz
Otevírací doba:
Po-Pá 9:00-16:00

Partneři

Komunitní web o rybaření v ČR


ATLAS RYB
Atlas sladkovodních a mořských ryb

Rybářské potřeby U Halibuta vám přinášejí atlas ryb, vyskytujících se v našich i mořských vodách. Najdete zde základní chrakteristiky jednotlivých oblíbených ryb, včetně fotografií a doporučení k jejich lovu.

Atlas sladkovodních ryb

Atlas sladkovodních ryb obsahuje seznam nejrozšířenějších a nejoblíbenějších tuzemských ryb. Najděte si informace o konkrétní rybě, které vás právě zajímají.

VSTOUPIT DO ATLASU SLADKOVONÍCH RYB

Atlas mořských ryb

Chystáte se na moře? Pak vám přijde vod náš Atlas mořských ryb se základními informacemi o mořskcýh rybách, včetně fotografií a zkušeností s jejich lovem.

VSTOUPIT DO ATLASU MOŘSKÝCH RYB


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Opište text z obrázku: *
captcha

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.