NOVINKY

arr3Změna adres kamenné prodejny!Od 1.4.2016 jsme pro Vás každý všední den od 10:00 do 17:00 na nové adresa Brno, Pekařská 56! Tešíme... arr3Výprodej krmenení a návnad!Akce - 40% Po celý únor probíhá akce na veškeré krmné směsi a návnady a to -40%!!! Neváhejte si... arr3Sezóna lovu dravcůSezóna lovu dravců je v plném proudu! Přijďte si k nám vybrat nové přívlačové nástrahy od značek... arr3Rybaření na jižní Moravě  Ptáte se, kam na ryby na jižní Moravě? Poradíme vám ty nejznámější lokality, které se... arr3Akce listopad - vybavte se na moře!!!!!Akce Akce !!! Po celý listopad bude probíhat posezoní SLEVA 20% na veškerý mořský...

KONTAKTY

Rybářské potřeby HALIBUT
Pekařská 56
60200 BRNO
tel: +420 732 336 401
uhalibuta@seznam.cz
Otevírací doba:
Po-Pá 9:30-17:00 So 10:00-13:00

Partneři

Komunitní web o rybaření v ČR


ČLÁNKY
Články o rybách a rybaření

Náš tým pro vás pravidelně připravuje zajímavé články plné užitečných informací, rad, typů a testování ze světa rybolu. Třeba v nich najdete pomoc či inspiraci pro váš oblíbený koníček.

Rybáření v Chorvatsku

Do Chorvatska každoročně míří desetitisíce lidí za letní dovolenou. Během ní však kromě tradičního válení se u moře můžete strávit nějaký čas při rybaření. Kam v Chorvatku na ryby vyrazit a co byste o lovení ryb podél Jadranu měli vědět?

Číst více>>

Rybolov v Norsku

Norsko je od nepaměti cílem úlovku chtivých rybářů z celého světa. Není se také čemu divit. V místních sladkých vodách se chytají štiky,okounipstruhovélipani jako po másle. Jediné co může pokazit radost z krásné přírody a rybářského zážitku je počasí. I to se však dá částečně ohlídat. Stále populárnější je také rybolov v pobřežních vodách norských fjordů.

Číst více>>

Jak lovit ryby v Chorvatsku

Pro pohodové lovení menších ryb je vhodné zvolit lov na plavačku. Tímto způsobem chytnete spoustu rybek. Sice nemůžete očekávat žádné trofejní kousky, ale i ty se sem tam podaří chytit. Nejlepší nástrahou je pro plavačku bílý chléb (výborně se osvědčil ten místní). Vhodní jsou i chorvatští šnečci, kteří se líně plazí snad po všech skalách podél vody.

Číst více>>

Jak vidí ryby aneb jakou barvu zvolit?

Jakou barvu nástrahy byste měli zvolit, obvykle patří k základním otázkám, předcházejícím samotnému lovu. V článku se však nechceme přímo zabývat konkrétními technikami nebo nejvhodnější návnadou, přestože volba návnady, zvláště pak její správné vedení, je mnohdy důležitější než barva samotná. Naopak si předvedeme, to jak ryby vidí a vnímají jednotlivé barvy.

Číst více>>

Jak vyhledávat ryby na moři

Lov na moři je pro nás vrcholem rybaření, které se pro nás stalo opravdovou vášní. Během mnoha let zkušeností jsme nastřádali řadu informací, které nám pomáhají být na moři úspěšnými. Jelikož předávání znalostí považujeme mezi rybáři za naprostou samozřejmost, dovolte nám se o naše zkušenosti podělit.

Číst více>>

Mapa k lokalitě Bessakker, perle středního Norska

Připravili jsme si pro Vás mapku s popiskem dobrých lokací k lovu různých druhů ryb v Norsku. Než se vrhnete na samotné prozkoumávání mapy, přečtěte si pár rad k daným místům a technikám lovů. Na úplný úvod bych rád zdůraznil, že některé značky ryb překrývají značky hloubek a reliéfu dna, a tím pádem není tato mapa určená k navigaci!

Číst více>>

Rybaření na španělské řece Ebro

Už je to tady! Vyjíždíme mercedesem sprinterem z Brna, auto je nabalené až po střechu. Sedm členů cechu rybářského chystající se utkat se svou výzvou – řekou EBRO.

Číst více>>

Rybolov v Baltském moři - lov platýzů

Následujících pár řádků jsme věnovali lovu platýzů v Baltském moři, při kterém jsme využili rybářské potřeby a techniky totožné s těmi, se kterými se platýzi loví po celé Evropě - v severním moři v Norsku i ve středozemním moři v Chorvatsku.

Číst více>>

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ