NOVINKY

arr3Změna adres kamenné prodejny!Od 1.4.2016 jsme pro Vás každý všední den od 10:00 do 17:00 na nové adresa Brno, Pekařská 56! Tešíme... arr3Výprodej krmenení a návnad!Akce - 40% Po celý únor probíhá akce na veškeré krmné směsi a návnady a to -40%!!! Neváhejte si... arr3Sezóna lovu dravcůSezóna lovu dravců je v plném proudu! Přijďte si k nám vybrat nové přívlačové nástrahy od značek... arr3Rybaření na jižní Moravě  Ptáte se, kam na ryby na jižní Moravě? Poradíme vám ty nejznámější lokality, které se... arr3Akce listopad - vybavte se na moře!!!!!Akce Akce !!! Po celý listopad bude probíhat posezoní SLEVA 20% na veškerý mořský...

KONTAKTY

Rybářské potřeby HALIBUT
Pekařská 56
60200 BRNO
tel: +420 732 336 401
uhalibuta@seznam.cz
Otevírací doba:
Po-Pá 9:30-17:00 So 10:00-13:00

Partneři

Komunitní web o rybaření v ČR


Rybářské svítilny a baterky

Jistě jste zažili situaci, kdy jste při západu slunce nebo v noci usilovně hledali potřebné náčiní a nemohli jste ve změti návnad a háčků najít to, co jste právě potřebovali. Předejděte této nepříjemné situaci s pomocí rybářských krabiček, do kterých si posvítíte speciálními rybářskými svítilnami a baterkami.

V sortimentu naleznete campingové čelovky, které využijete nejen při rybaření, ale také kšiltovky s integrovanými led světly, jež rozzáří obsah vašeho baťohu tak, že vše najdete během okamžiku. Usnadněte si život! V nabídce naleznete i kulich s diodovým světlem, který využijete především v zimních měsících nebo sychravém jarním či podzimním počasí.