Rybářská křesla a lehátka

Skládací rybářské křeslo dokáže zpříjemnit den každého rybáře. Proto vám přinášíme nabídku křesel s maskáčovými motivy za velmi atraktivní ceny. Na výběr máte skládací rybářská křesla s opěrkami na pruty i bez nich. Některé modely mají i tašku usnadňující jejich transport.

Chcete-li si dopřát opravdové pohodlí, pak sáhněte po rybářském křesílku s opěrkami na ruce a držákem pro nápoje. Další variantou jsou rybářská lehátka s ocelovou konstrukcí a možností polohovat skol opěrky na záda. Rybářské lehátko Sema Therapy je navíc vyrobeno z nepromokavého materiálu.

Řadit podle 
Výrobce  

Rybářská stolička s taškou, skládací, maskáč

naše cena 319 Kč


Jak vybrat stoličku, křeslo nebo lehátko

Jste také těmi pohodlnými rybáři, kteří si rybolov rádi užívají a nepotřebují proto celé hodiny sedět na trávě nebo stát? Pak jistě oceníte naši nabídku rybářských stoliček, křesel a lehátek. Jelikož se však na trhu setkáte s celou řadou různých výrobků vyšší či nižší kvality, připravili jsme pro vás krátký návod podlrybáe čeho svoji „sesličku“ vybrat – jde přeci o rybářské vybavení, které nekupujete každý den.

Účel rybářského křesílka

Před tím, než si začnete vybírat, dobře si promyslete, kam všude butete stoličku nebo křesílko nosit. Pokud totiž patříte k těm rybářům, kteří si své věci sebou nosí na zádech a na své místo nedojíždějí autem, pak jistě oceníte něco skladnějšího. Například skládací lehounké křesílko, které snadno sbalíte a připnete k baťohu.

V případě, že vaše sedátko bude mít své pevné místo na chtě, nebo jej dokážete ke břehu dopravit autem či jiným dopravním prostředkem, možná pro vás bude zajímavější rybářské křesílko – V našem sortimentu máme jak obyčejné, tak luxusnější křesílka, která například mají i držáky na nápoje.

Poslední variantou jsou rybářská lehátka, na kterých se dá sedět, ležet i spát. Ty oceníte především v případě, že hodláte u vody trávit více času – třeba i přes noc. Díky robustní konstrukci vás lehátka udrží v suchu i při zvýšené vlhkosti.

Použité materiály a výrobci

Na trhu najdete celou řadu nejrůznějších rybářských lehátek, křesílek a sesliček – řada z nich je však nevalné kvality a od nepříliš známých výrobců. Ty jsou většinou vyrobeny z méně odolných materiálů, které se brzy zničí a vy budete nucení při rybaření řešit provizorní řešení a po návratu nákup nové stoličky.

Spolehnout se dnes nemůžete ani na řadu známých producentů – v mnoha případech je totiž tento typ rybářského vybavení pouze okrajovou záležitostí, které firmy nevěnují patřičnou pozornost.

Abychom vám výrazně usnadnili práci, záměrně jsme do našeho sortimentu nezahrnuli desítek různých typů sedátek od mnoha výrobců. Je to totiž zbytečné. Nabízíme vám proto skutečně ověřenou kvalitu od firem Sema a Jaxon.

Rybářská stolička, skládací, maskáč
Rybářská Stolička , skládací, maskáč
Rybářská stolička s taškou, skládací, maskáč
naše cena 319 Kč