Pruty pro mořský rybolov

Nabízíme vám široký sortiment prutů na mořský rybolov s rozdílnými parametry, ze kterých si určitě vyberete. Díky našim zkušenostem s lovem ryb ve Španělsku, Norsku a dalších zemích přesně víme, co na moři oceníte. Pruty na mořský rybolov z naší nabídky vynikají především skvělým poměrem ceny a výkonu. Nabízíme vám například oblíbený třídílný cestovatelský prut, dále univerzální prut pro lov z lodě, včetně mnoha prvotřídních mořských a sumcových prutů.

Řadit podle 
Výrobce  

Sumcový rybářský prut Daiwa Seahunter X Pilk 2,1 m

naše cena 1 290 KčSumcový prut na moře Daiwa Seahunter X Pilk, 2,4

naše cena 1 489 KčSumcový prut  TRENDY terminator, 181 cm, 400 g
běžná cena 899 Kč

naše cena 599 KčVelmi lehký dvojdílný pilkrovací prut , vyrobený
běžná cena 999 Kč

naše cena 699 KčCormoran - Přívlačový prut Cormoran Black Master
běžná cena 1 550 Kč

naše cena 1 459 KčRybářský prut pro mořský rybolov Cormoran
běžná cena 1 699 Kč

naše cena 1 575 KčMořský Prut Trendy Big Fish 210 cm, 300 g Velmi
běžná cena 699 Kč

naše cena 500 Kč


Rybářské pruty na moře jsou tou „největší váhou“. Svými parametry bohatě stačí ke zdolávání velkých mořských ryb a sumců.  Dobře si s nimi tedy vystačíte v severských fjordech při rybolovu v Norsku i během lovení sumců ve Španělsku.

Chystáte-li se na moři lovit z loďky, pak sáhněte po prutech v délkách okolo 2 – 2,7 m. Pokud plánujete provozovat mořský rybolov ze břehu, pak zvolte delší řešení – ideálním prutem pro vás bude dlouhý až 4 metry se zátěží do 250 g.

Při svém výběru myslete také na to, že pilkrování je rybolovnou technikou, která významně zatěžuje prut. Proto během prvních pár dnů mohou levnější varianty praskat a lámat se. Vybírejte proto z produktů ověřených značek, jakými jsou například Milo, Daiwa, Dánský Trendy, Cormoran, či například Spro.