NOVINKY

arr3Bessaker 2020Přinašíme Vám termíny do Norska na Bessaker na rok 2020. 1) 22/4 - 4/5. 2020 Bessaker 2) 19/8 -... arr3Sezóna lovu dravcůSezóna lovu dravců je v plném proudu! Přijďte si k nám vybrat nové přívlačové nástrahy od značek... arr3Rybaření na jižní Moravě  Ptáte se, kam na ryby na jižní Moravě? Poradíme vám ty nejznámější lokality, které se... arr3Akce listopad - vybavte se na moře!!!!!Akce Akce !!! Po celý listopad bude probíhat posezoní SLEVA 20% na veškerý mořský...

KONTAKTY

Rybářské potřeby HALIBUT
Pekařská 56
60200 BRNO
tel: +420 732 336 401
uhalibuta@seznam.cz
Otevírací doba:
Po-Pá 9:30-17:00 So 10:00-13:00

Partneři

Komunitní web o rybaření v ČR


Mořský rybolov

Všem nadšeným rybářům nabízíme kompletní rybářské potřeby pro mořský rybolov. Náš tým pravidelně jezdí na ryby do Norska a aktivně se rybolovu na moři věnuje. Proto přesně víme, jaké vybavení je pro pohodový mořský rybolov potřeba.

V našem sortimentu naleznete pruty na mořský rybolov, pilkry, návazce, gafy, nástrahy i doplňky, jako jsou karabiny s mořským obratlíkem nebo opěrný zdolávací pás na boj s velkými rybami.

Pokud budete potřebovat odbornou pomoc, neváhejte se na nás obrátit. S mořským rybolovem máme bohaté zkušenosti a rádi se o ně s vámi podělíme.

Řadit podle 
Výrobce  

běžná cena 82 Kč

naše cena 76 Kčběžná cena 115 Kč

naše cena 110 Kčběžná cena 38 Kč

naše cena 34 Kčběžná cena 35 Kč

naše cena 34 Kč


naše cena 26 Kčběžná cena 45 Kč

naše cena 42 Kčběžná cena 49 Kč

naše cena 47 Kč
naše cena 31 Kč

běžná cena 120 Kč

naše cena 112 Kčběžná cena 36 Kč

naše cena 32 Kč

běžná cena 49 Kč

naše cena 45 Kčběžná cena 2 599 Kč

naše cena 2 294 Kčběžná cena 1 699 Kč

naše cena 1 575 Kč
naše cena 28 Kč


naše cena 28 Kč

běžná cena 699 Kč

naše cena 596 Kč
naše cena 36 Kč
naše cena 36 Kč
naše cena 26 Kč
naše cena 30 Kč


naše cena 44 Kč


naše cena 39 Kč

běžná cena 99 Kč

naše cena 78 Kč

běžná cena 354 Kč

naše cena 120 Kčběžná cena 513 Kč

naše cena 150 Kčběžná cena 99 Kč

naše cena 65 Kčběžná cena 119 Kč

naše cena 125 Kčběžná cena 299 Kč

naše cena 199 Kčběžná cena 299 Kč

naše cena 199 Kčběžná cena 69 Kč

naše cena 50 Kčběžná cena 69 Kč

naše cena 50 Kč
naše cena 56 Kč

běžná cena 60 Kč

naše cena 50 Kčběžná cena 75 Kč

naše cena 65 Kčběžná cena 75 Kč

naše cena 65 Kčběžná cena 60 Kč

naše cena 50 Kč
naše cena 39 Kč
naše cena 40 Kč
naše cena 42 Kčběžná cena 65 Kč

naše cena 55 Kčběžná cena 65 Kč

naše cena 55 Kčběžná cena 60 Kč

naše cena 55 KčRybářský sortiment pro mořský rybolov od Halibuta

Mořský rybolov, ať už z loďky nebo ze břehu, patří mezí stále častější způsoby trávení letní dovolené. Jde totiž o velmi atraktivní rybolov, který se navíc stává stále dostupnější. Mnoho českých rybářů již zjistilo, že vyrazit za svými úlovky do Norska, Dánska nebo například Španělska je relativně jednoduché a dá se realizovat za náklady, které jsou pro většinu z nás poměrně akceptovatelné.

Abyste však pouze neseděli v lodi nebo na břehu a skutečně něco chytili, musíte mít speciální vybavení, které je přímo určeno pro mořský rybolov – je odolnější a dokáže zvládnout i pořádně velké ryby. Nestačí však koupit mořský prut. Jde totiž o to, abyste sebou při mořském rybolovu měli kompaktní funkční celek, včetně návazců, pokerů a dalších doplňků.

Mořské pruty

Kromě využití na moři se tento typ odolných prutů používá i při zdolávání sumců a dalších velkých ryb. Mořské pruty jsou teleskopické a velmi pevné – umožňují dlouhé náhozy a hodí se i pro lov ve velkých hloubkách. Vybírat můžete z opravdu pestré nabídky ověřených prutů znače MILO, Saiwa, Trendy, Cormoran a Spro.

Gumové a jiné nástrahy na moře

Součástí vašeho efektivního vybavení na moře by mělo kromě prutů být i další speciální vybavení, jako například nástrahy. Těch je samozřejmě nepřeberné množství druhů – od klasických jigových hlaviček, až po speciální trojháčkové modely, na které spoléhají i ti nejznámější a nejúspěšnější rybáři. V našem sortimentu najdete mořské nástrahy z neohebných ale i gumových materiálů – stačí si vybrat.

Mořské uzly a návazce

Součástí vašeho úspěchu na moři budou i vhodně zvolené návazce. Pro mořský rybolov jsou běžně k zakoupení spolehlivé speciální návazce na moře a to jak samostatně, tak i v sestavách. Vybírejte z širokého výběru nejrůznějších návazců s papričkami, robotničkami, peříčky či dalšími rybími lákadly.

Nabízíme výborné návazce pro lov tresek, sleďů a makrel, dále speciální návazce s vláčecím nebo těžkým pokerem a další – s výběrem vám dle našich dlouholetých zkušeností rádi poradíme.

Pilkery pro mořský rybolov

Pilker – velmi populární a účinné koncové závaží o rozličné hmotnosti a v různých barevných provedeních. Nejčastěji se pilkery používají při mořském rybolovu v norských fjordech, kde se využívá na denním pořádku. Jde totiž o účinnou nástrahu, kterou rybáři používají samostatně nebo jako součást návazců.

Pilkery se nejčastěji vyrábějí z kovu a disponují ochrannou vrstvou, jež brání korozi díky přítomnosti slané vody. Při výběru vhodného piletu vězte, že ty lehké (několik málo gramů) se používají v mělkých vodách a ty těžké naopak ve velkých hloubkách.

Gafy pro mořský rybolov

Pro pohodlné a efektivní rybaření na moři – především z lodi, kde je omezený prostor, využijte jako pomůcku pro manipulaci a vytahování ryb na loď gafy. Jedná se o háky z kvalitní oceli s hrotem a často automaticky výsuvnou rukojetí. Samozřejmostí je u teleskopických gafů také pojistka pro samovolné složení. Rybářské gafy vám ušetří spoustu práce – nezapomeňte si je proto na své cesty za mořským rybolovem přibalit.

Doplňky pro mořský rybolov

Rybářské vybavení na moře se neskládá pouze z hlavního vybavení, jakým jsou pruty, navijáky atp. Zapomínat se nesmí ani na nástrahy a řadu doplňků, které vám usnadní život na moři. Dobrým příkladem jsou náhradní obratlíky nebo spolehlivý zdolávací pás, do kterého umístíte rukojeť svého prutu při přímém boji s velkou rybou. Díky němu získáte nad rybou převahu.