NOVINKY

arr3Bessaker 2020Přinašíme Vám termíny do Norska na Bessaker na rok 2020. 1) 22/4 - 4/5. 2020 Bessaker 2) 19/8 -... arr3Sezóna lovu dravcůSezóna lovu dravců je v plném proudu! Přijďte si k nám vybrat nové přívlačové nástrahy od značek... arr3Rybaření na jižní Moravě  Ptáte se, kam na ryby na jižní Moravě? Poradíme vám ty nejznámější lokality, které se... arr3Akce listopad - vybavte se na moře!!!!!Akce Akce !!! Po celý listopad bude probíhat posezoní SLEVA 20% na veškerý mořský...

KONTAKTY

Rybářské potřeby HALIBUT
Pekařská 56
60200 BRNO
tel: +420 732 336 401
uhalibuta@seznam.cz
Otevírací doba:
Po-Pá 9:30-17:00 So 10:00-13:00

Partneři

Komunitní web o rybaření v ČR


Krmeni pro ryby a rybářské návnady

Kouzlo úspěchu při lovu ryb částečně tkví i ve vhodném výběru rybářské návnady. Na trhu najdete nepřeberné množství nejrůznějších druhů krmení pro ryby v podobě hotových návnad, vnadících směsí a dipů.

Do našeho Eshopu jsme zařadili vlastnoručně ověřené krmení na ryby. Nalákejte ryby na krmivo a užívejte si bezstarostné rybaření.  Veškerý nabízený sortiment navíc pochází od známých výrobců, kteří přesně vědí, co na ryby zabírá.

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 147 Kčběžná cena 144 Kč

naše cena 153 Kčběžná cena 135 Kč

naše cena 139 Kč


naše cena 39 Kč
naše cena 32 Kč
naše cena 58 Kč
naše cena 129 Kč
naše cena 33 Kčběžná cena 50 Kč

naše cena 53 Kč
naše cena 48 Kč
naše cena 737 Kč
naše cena 737 Kč
naše cena 245 Kčběžná cena 120 Kč

naše cena 123 Kčběžná cena 120 Kč

naše cena 123 Kčběžná cena 110 Kč

naše cena 106 Kčběžná cena 120 Kč

naše cena 123 Kčběžná cena 130 Kč

naše cena 135 Kčběžná cena 49 Kč

naše cena 53 Kč
Na trhu se setkáte se stovkami méně či více funkčních živých a mrtvých rybářských návnad. Vyznat se v tom kvantu druhů nemusí být pro všechny snadné. Abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme pro vás ucelenou nabídku rybářských návnad a krmení na ryby, jež je ověřeno v praxi a na jeho kvalitu se můžete plně spolehnout - krmivo na ryby tak perfektně doplňuje komplexní nabídku rybářských potřeb pro sladkovodní i mořský rybolov. Navíc pro vás pravidelně připravujeme zajímavé články plné vlastních zkušeností s lovem ryb u nás i v zahraničí, kde najdete mnoho tipů, jak správně vybrat návnadu a krmení pro konkrétní rybu a příležitost (rybolovnou techniku).

Široký výběr vnadících a krmítkových směsí pro každodenní rybolov

Spolehněte se na kvalitu značek Mikrop a Lorpio, které jsou dokonalým kompromisem z pohledu ceny a výkonu. Přilákejte potencionální úlovky na zvolené místo a nedejte rybám žádnou šanci. Vnadící a krmítkové směsi nabízíme v jedno, dvou i tříkilových baleních.

Kvalitní boilie, které skutečně funguje

Hledáte-li ověřenou klasiku mezi krmením na ryby, pak sáhněte po boilies – nejpopulárnější nástrahu současnosti, jež je vhodná především pro lov kaprů a jiných kaprovitých ryb.  Svoje boilies si s trochou šikovnosti zvládnete udělat doma sami, na co ale plýtvat drahocenným časem a na co se pokoušet změnit již dávno prověřené? Kupte si u nás již hotové boilies z vařeného těsta a dalších přísad za nízké ceny a své volno raději věnujte samotnému rybaření, než nudné přípravě návnady.

Hotové návnady pro ryby ve formě pelet

Válečky s dírkou uprostřed, která slouží k provlečení je snad tou největší klasikou vůbec. Rybářské pelety se používají od nepaměti a vzhledem ke své univerzálnosti patří k těm zdaleka nejpoužívanějším návnadám. Rybářské pelety nacházejí své největší uplatnění při lovu sumců a jiných nedravých druhů ryb – kaprů, parm a dalších. O vhodnosti pelety pro jednotlivé vnazení ryb rozhoduje především jejich velikost a složení.

Čerstvé vážené krmení

Zkoušeli jste někdy chytat na vážené krmení? Pokud ano, pak víte, že vážená kukuřice, řepka nebo kukuřičný šrot jsou jednou z nejlevnějších možností krmení ryb vůbec. Cena se totiž pohybuje v řádech desítek korun a dovolit si je tak může opravdu každý rybář. Vážené krmení prodáváme po kilech.

Rybářské dipy jako doplněk krmiva

Udělejte z obyčejné návnady neodolatelný pamlsek pro všechny ryby. Zvýrazňovače chuti – dipy jsou efektivním způsobem pro konečnou úpravu nakoupeného krmiva, jež mu dodá ten pravý náboj. Vytvořte z pomocí nabízených rybářských dipů krmivo na ryby, které nenechá žádnou rybu v okolí háčku chladnou. V našem e-shopu zakoupíte jak malá balení o objemu 50 ml, tak i velké tuby o velikosti 1 l.

Vrhače, praky a rakety pro dopravu krmiva k rybám

Usnadněte si práci s přípravou a umístěním krmiva díky důmyslnému náčiní z naší nabídky. Vybírejte ze zakrývacích raket, vrhacích tyčí Suretti, praků a vrhacích lžic, které spolehlivě dostanou krmivo na ryby na příslušné místo.

Živé nástrahy jako jedna z nejúčinnějších návnad

O vaší poptávce po živých nástrahách jsme věděli již dlouho. Nyní vám přinášíme nabídku živých rousnic, dendroben, hnojných a masných červů za atraktivní ceny. Živé nástrahy u nás zakoupíte již za 20 Kč / 10 ks.