NOVINKY

arr3Bessaker 2020Přinašíme Vám termíny do Norska na Bessaker na rok 2020. 1) 22/4 - 4/5. 2020 Bessaker 2) 19/8 -... arr3Sezóna lovu dravcůSezóna lovu dravců je v plném proudu! Přijďte si k nám vybrat nové přívlačové nástrahy od značek... arr3Rybaření na jižní Moravě  Ptáte se, kam na ryby na jižní Moravě? Poradíme vám ty nejznámější lokality, které se... arr3Akce listopad - vybavte se na moře!!!!!Akce Akce !!! Po celý listopad bude probíhat posezoní SLEVA 20% na veškerý mořský...

KONTAKTY

Rybářské potřeby HALIBUT
Pekařská 56
60200 BRNO
tel: +420 732 336 401
uhalibuta@seznam.cz
Otevírací doba:
Po-Pá 9:30-17:00 So 10:00-13:00

Partneři

Komunitní web o rybaření v ČR


Kaprařina

Nabízíme vám kompletní sortiment rybářského vybavení na lov kaprů. Kaprařina patří mezi nejoblíbenější typ rybolovu. Tomu jsme přizpůsobili i naši nabídku, která obsahuje kompletní sortiment zboží, souvisejícího s tímto rybolovem.

Přilákejte kapry pomocí PVA nití a punčoch, použijte kvalitní pruty na lov a usnadněte si práci díky potřebám na boilies. Nabízíme vám i ověřené karabinky a obratlíky. Stačí si vybrat.

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 121 Kč


naše cena 20 Kč
naše cena 20 Kč


naše cena 20 Kč
Vybavte se na lov kapra U Halibuta

Nabízíme vám komplexní sortiment rybářského vybavení na kaprařinu, jež jsme společně s dlouholetými rybáři vybrali dle našich zkušeností, abychom si byli jisti, že u nás najdete vše, co je k efektivnímu lovu kaprů zapotřebí. Svoji pozornost jsme přitom zaměřili na vlastnoručně ozkoušené rybářské potřeby o kterém jsme přesvědčeni, že má vynikající poměr ceny a výkonu.

Sortiment PVA pro lov kaprů a jiných ryb

PVA – neboli ve vodě rozpustný polyvinylalkohol patří mezi nejpopulárnější způsob vnadění kaprů na českém trhu. Mnoho rybářů si bez PVA neumí kaprařinu ani představit. Naše PVA jsme ozkoušeli v praxi, kde jsme je používali k upoutání pozornosti kaprů v blízkosti nástrahy nebo k dostání háčku ke dnu ve spletitém vodním dně plném pro háček nebezpečných překážek.

Rybářské zarážky téměř pro každou příležitost

Vybrali jsme pro vás rybářské zarážky pro uchycení pelet nebo pop-up boilie. V našem sortimentu naleznete rybářské zarážky, které využijete téměř při každé montáži. Kromě plnohodnotné nabídky určitě oceníte i velmi příznivou cenu, která se pohybuje v rozmezí od 11 do 29 Kč, čímž se řadí mezi ty nejlevnější na trhu.

Spolehlivé potřeby na boilies

Usnadněte si práci s boilies díky důmyslným rybářským potřebám z dílen Suretti a dalších ověřených firem. Ať už hledáte zarážky na boilies, PVA sáčky či punčochy, u nás si určitě vyberete. Součástí sortimentu potřeb pro boilies jsou také jehly a vrtáčky prodávané samostatně nebo ve funkčních setech – vše za velmi příjemné ceny.

Funkční rybářské karabinky a obratlíky

Spolehlivé karabinky a obratlíky umí předejít zamotání a sukování vlasců. Naše karabinky a obratlíky využijete jak při vláčení, tak i při feederu či plavané. Jde o součást koncové části rybářského prutu, která je složena z kovového těla s oky na obou koncích, jež se mohou zcela nezávisle na sobě otáčet. Při výběru byste normálně měli důkladně kontrolovat, jaké zatížení tyto komponenty zvládnou – my jsme však předvýběr udělali za vás a připravili ke koupi pouze v praxi prověřené náčiní, jež skutečně vydrží.