Kaprařina

Nabízíme vám kompletní sortiment rybářského vybavení na lov kaprů. Kaprařina patří mezi nejoblíbenější typ rybolovu. Tomu jsme přizpůsobili i naši nabídku, která obsahuje kompletní sortiment zboží, souvisejícího s tímto rybolovem.

Přilákejte kapry pomocí PVA nití a punčoch, použijte kvalitní pruty na lov a usnadněte si práci díky potřebám na boilies. Nabízíme vám i ověřené karabinky a obratlíky. Stačí si vybrat.

Řadit podle 
Výrobce  

Pro uchycení pelet nebo Pop-up boilie. balení

naše cena 29 KčDosti elastické na to, aby držely různé velikosti

naše cena 39 KčPraktická kombinace nerezové jehly a šroubovacího

naše cena 69 KčRozpustná nit používaná k distribuci návnady

naše cena 97 KčRozpustná nit používaná k distribuci návnady

naše cena 81 KčPVA sáček 70x200mm cena za balení 10ks

naše cena 54 KčPVA sáček 100x150mm,  cena za balení 10ks

naše cena 54 KčPVA sáčky kulaté děrované se šňůrkou o rozměrech

naše cena 81 KčPVA punčocha - rozpustná punčocha, pomocí které

naše cena 297 KčPVA punčocha je rozpustná punčocha, pomocí které

naše cena 189 KčPVA punčocha - rozpustná punčocha, pomocí které

naše cena 324 KčPVA punčocha je rozpustná punčocha, pomocí které

naše cena 223 KčProvlékací háček 7 cm, Suretti

naše cena 31 KčJehla na boilies s nádstavci Carp set 4 v 1 se

naše cena 142 KčCarp set 4v1

naše cena 121 Kčboilie jehla + vrtáček - 2 v jednom

naše cena 81 Kčzarážky na boilie Pro carp

naše cena 20 Kčzarážky na boilie černé

naše cena 20 Kčpojistná karabinka s obratlíkem-veli 4 až 20

naše cena 25 Kčtrojcestný obratlík vel. 10 - 10 ks v balení

naše cena 20 Kčpevnostní obratlík Sema vel. 3 až 12 - 10 ks v

naše cena 20 Kč


Vybavte se na lov kapra U Halibuta

Nabízíme vám komplexní sortiment rybářského vybavení na kaprařinu, jež jsme společně s dlouholetými rybáři vybrali dle našich zkušeností, abychom si byli jisti, že u nás najdete vše, co je k efektivnímu lovu kaprů zapotřebí. Svoji pozornost jsme přitom zaměřili na vlastnoručně ozkoušené rybářské potřeby o kterém jsme přesvědčeni, že má vynikající poměr ceny a výkonu.

Sortiment PVA pro lov kaprů a jiných ryb

PVA – neboli ve vodě rozpustný polyvinylalkohol patří mezi nejpopulárnější způsob vnadění kaprů na českém trhu. Mnoho rybářů si bez PVA neumí kaprařinu ani představit. Naše PVA jsme ozkoušeli v praxi, kde jsme je používali k upoutání pozornosti kaprů v blízkosti nástrahy nebo k dostání háčku ke dnu ve spletitém vodním dně plném pro háček nebezpečných překážek.

Rybářské zarážky téměř pro každou příležitost

Vybrali jsme pro vás rybářské zarážky pro uchycení pelet nebo pop-up boilie. V našem sortimentu naleznete rybářské zarážky, které využijete téměř při každé montáži. Kromě plnohodnotné nabídky určitě oceníte i velmi příznivou cenu, která se pohybuje v rozmezí od 11 do 29 Kč, čímž se řadí mezi ty nejlevnější na trhu.

Spolehlivé potřeby na boilies

Usnadněte si práci s boilies díky důmyslným rybářským potřebám z dílen Suretti a dalších ověřených firem. Ať už hledáte zarážky na boilies, PVA sáčky či punčochy, u nás si určitě vyberete. Součástí sortimentu potřeb pro boilies jsou také jehly a vrtáčky prodávané samostatně nebo ve funkčních setech – vše za velmi příjemné ceny.

Funkční rybářské karabinky a obratlíky

Spolehlivé karabinky a obratlíky umí předejít zamotání a sukování vlasců. Naše karabinky a obratlíky využijete jak při vláčení, tak i při feederu či plavané. Jde o součást koncové části rybářského prutu, která je složena z kovového těla s oky na obou koncích, jež se mohou zcela nezávisle na sobě otáčet. Při výběru byste normálně měli důkladně kontrolovat, jaké zatížení tyto komponenty zvládnou – my jsme však předvýběr udělali za vás a připravili ke koupi pouze v praxi prověřené náčiní, jež skutečně vydrží.