Doplňky pro mořský rybolov

Za doplňky považujeme odolné mořské obratlíky ve velikostech 3 a 7. Ty jsou vyrobeny z pochromované mosazi a jejich součástí je ložisko. Mezi doplňky naleznete i dvě velikosti (4 a 6) mořských karabinek s obratlíkem a nosností 55, respektive 90 kg. Obrtlíky i karabiny sami používáme, proto v této kategorii naleznete pouze v praxi ověřené zboží. Pro ty, kteří chtějí být na moři připraveni na opravdový boj, jsme připravili opěrný zdolávací pás na moře za velmi atraktivní cenu.

Řadit podle 
Výrobce  

Gumový váleček, který lze navléknout i na háček.

naše cena 17 KčKorálky  pro mníkové a treskové montáže na mořský

naše cena 26 KčKarabina vhodná na mořský rybolov nebo lov sumců.

naše cena 17 Kč

Jigová hlava pro mořský rybolov 75 g, háček 6/0

naše cena 32 KčVelké závaží určené k hlubinné přívlači s umělou
běžná cena 295 Kč

naše cena 145 KčOsvědčená norská návnada najde uplatnění i v

naše cena 25 Kč


Doplňky, jako poslední záchrana na moři

Kromě spolehlivých prutů, navijáku a jiných rybářských potřeb u nás zakoupíte i často velmi důležité doplňky, které dokážou zachránit lov na moři v případě, že se část materiálů rozbije nebo ztratí. Například takových obratlíků či zátěží není nikdy dost. Součástí nabídky je také opěrný zdolávací pás, který vám během mořského rybolovu pomůže v boji s opravdu velkými rybami.

Pokud plánujete svoji první cestu na moře, určitě se na nás nebojte obrátit s dotazem. Rádi vám řekneme, co vše byste sebou měli mít, čeho je dobré mít více a na co si dát při rybolovu pozor. Rádi vám také poskytneme ceněné rady kolem rybářských lokalit v Norsku, Dánsku nebo Španělsku a způsobů lovu, jež se nám během řady let nejvíce osvědčily